Lacio rutinski sa Veronom, prva pobjeda Bolonje, Udineze nastavlja sa blistavim partijama

Leće i Monca podijelili bodove

5832 pregleda 0 komentar(a)
Arnautović, Foto: Shutterstock
Ažurirano: 11.09.2022. 20:12h

Fudbaleri Lacija savladali su večeras Veronu 2:0 i nakon dva meča se vratili na pobjednički kolosjek.

Rimljani su u drugom dijelu stigli do pobjede, a golove su postigli Ćiro Imobile i Luis Alberto.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je 90 minuta bio na terenu.

U prvom meču nakon otkaza Siniši Mihajloviću Bolonja je stigla do pobjede.

Bolonja je danas na domaćem terenu savladala Fiorentinu 2:1, a do tri boda je stigla nakon preokreta.

"Viola" je povela u 54. minutu preko Martinesa, a tri boda domaćoj ekipi donijeli su Barou u 59. i Arnautović u 62. minutu.

A Udineze nastavlja sa sjajnim partijama. "Zebre" su danas savladale u gostima Sasuolo 3:1, a do pobjede su stigle u završnici meča.

Fratesi je u 33. minutu doveo domaće u vođstvo, a gostu su izjednačili preko Beta u 75.

U prvom minutu sudijske nadoknade Samardžić je režirao preokret, da bi dva minuta kasnije Beto postigao još jedan gol i postavio konačan rezultat.

Leće i Monca igrali su neriješeno - 1:1. Monca je povela golom Sensija, bod Lećeu donio je Gonsales.