Šestica Partizana, Vujačić postigao gol, Lončar strijelac za Novi Pazar u porazu od Zvezde

Partizan savladao Mladost iz Lučana 6:0, Crvena zvezda u gostima bolja od Novog Pazara 2:1

5882 pregleda 0 komentar(a)
Vujačić, Foto: FSCG

Fudbaleri Partizana pobijedili su večeras na svom terenu lučansku Mladost sa 6:0, u meču 11. kola Super lige Srbije, a jedan gol za Beograđane postigao je crnogorski reprezentativac Igor Vujačić.

Vujačić je u 59. minutu glavom nakon kornera sa lijeve strane postigao gol za 3:0.

Meč u Humskoj obilježio je Rikardo Gomeš, koji je postigao het-trik, a u listu strijelaca upisali su se Samed Baždar i Aleksandar Lutovac.

A Novi Pazar je izgubio od Crvene zvezde 2:1 i prekinuo niz od sedam pobjeda.

Novi Pazar je poveo već u šestom minutu kada je nakon kornera bivši igrač Sutjeske Stefan Lončar sa dvadesetak metara zatresao mrežu.

Ipak aktuelni šampion je do poluvremena izjednačio preko Milana Rodića, a preokret je režirao Aleksandar Pešić.

Zvezda je prva sa 23 boda nakon devet utakmica, Novi Pazar ima 21 poslije 11 mečeva, dok je Partizan odigrao devet mečeva i ima 18 bodova.