Liga konferencija: Remi Partizana i Nice

Od crnogorskih internacionalaca u Ligi konferencija nastupili su Igor Vujačić, Marko Miličković i Risto Radunović

2810 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Partizana i Nice odigrali su neriješeno 1:1 u Beogradu, u utakmici drugog kola Grupe D Lige konferencija. Gosti su poveli u drugom minutu preko Džoa Brajana, a bod crno-bijelima je donio je Fuseni Dijabate u 60. minutu.

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić odigrao je cijeli meč za Partizan, kome je ovo drugi remi nakon 3:3 sa ekipom Slovačko prošle sedmice.

Keln je u drugom meču 2. kola večeras pobijedio Slovačko sa 4:2 i izbio na prvo mjesto sa četiri boda. Partizan i Nica imaju po dva, Slovačko jedan. Fiorentina je potučena do nogu u Turskoj - 3:0 za Bašakšehir, dok je prvi favorit za osvajanje Lige konfrenecija, Viljareal, slavio sa 2:1 u Izraelu protiv Hapoel Ber Ševe.

Bazel je pobijedio u gostima Žalgiris sa 1:0, a u timu Litvanaca 85 minuta na terenu proveo je Marko Miličković.

FCSB i Anderleht igrali su 0:0 u Bukureštu, Risto Radunović je igrao posljednjih pola sata kod domaćina, dok niko od crnogorskih internacionalaca u kosovskom Balkaniju (Kuč, Ljuljanović, Zarubica) nije učestvovao u goleadi i porazu od Slavije u Pragu - 3:2.