"Zebre" nadigrale Inter, Udineze lider

Inter je poveo, ali je Udineze sjajnom igrom preokrenuo za petu pobjedu u nizu i vrh Serije A

3761 pregleda 2 komentar(a)
Arslan, Foto: Shutterstock

"Zebre" su apsolutni hit starta Serije A! Udineze je lider, makar do kraja 7. kola, sa dva boda više do Napolija i Milana, koji večeras igraju na San Siru.

Roma i Atalanta takođe imaju priliku, ali i ove dvije ekipe igraju danas međusobni duel na Olimpiku.

Udineze je petu uzastopnu pobjedu upisao preokretom protiv Intera na Dacija areni - 3:1.

Inter je poveo evrogolom Nikola Barele u 5. minutu.

Milan Škrinjar je zaspao u svom petercu, lopta ga pogodila i prevarila Samira Handanovića u 22. minutu.

Probali su izabranici Simonea Inzagija da vrate prednost, ofsajd je uhvatio Edina Džeka, Silvestri je bio odličan na golu....

U nastavku su "zebre" bile ekipa koja je više trčala, više željela i kao nagrada došao je sjajan gol Jake Bijola nakon kornera Deulofeua sa desne strane u 84.

Trek tada je Inter krenuo silovito, stvorio i propustio tri šanse a u trećem minutu nadoknade domaćin je iz kontre preko Arslana, opet na dodavanje Deuofeu, obezbijedio trijumf.