Loš početak: Nova generacija mladih primila pet golova u Klagenfurtu (VIDEO)

Austrija - Crna Gora 5:1, Nemanja Perović u finišu iz penala postigao počasni gol. Nova provjera u ponedjeljak na Malti

21799 pregleda 15 komentar(a)
Miodrag Vukotić, Foto: FSCG

Nova generacija mlade reprezentacije Crne Gore ubjedljivo je poražena u prvom kontrolnom meču - Austrija je u Klagenfurtu slavila sa 5:1 protiv izabranika Miodraga Vukotića.

Austrijanci su u prvih pola sata dali tri gola, da bi u nastavku, u istom minutu (69.) dali još dva - prvi je bio penal, a drugi autogol Perovića.

Nemanja Perović, defanzivac Famalikaa, iskupio se u finišu, kada je sa bijele tačke postigao počasni gol za Crnu Goru.

U 8. minutu Austrijanci su poveli, golom Gabrijela Hajdera.

Već u 10. je bilo 2:0, a strijelac je bio Braunoder nakon školskog kontranapada.

Treći gol postigao je Luka Kronberger, glavom poslije prekida.

Sredinom nastavka, Jusuf Demir je pogodio iz penala.

A Nemanja Perović u narednom napadu, u pokušaju da interveniše, skrenuo loptu u svoj gol.

Perović je, na kraju, iz penala postigao jedini gol za Crnu Goru.

Vukotićevi izabranici putuju na Maltu, gdje će u ponedjeljak odigrati novi prijateljski meč.