Šestica mlade reprezentacije na Malti, Radulović pogodio dva puta

Mlada reprezentacija Crne Gore se iskupila protiv Malte i slavila u Valeti 6:0

6715 pregleda 4 komentar(a)

Poslije razočaravajućeg nastupa u Beču i poraza od Austrije 5:1, mlada reprezentacija Crne Gore se iskupila protiv Malte i slavila u Valeti 6:0, na prijateljskom meču u sklopu priprema za naredni ciklus kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Dobra partija najavljena je nakon petnaestak minuta igre. Golman Malte je loše ispucao loptu, došla je do Nikole Janjića, koji je uspješno završio akciju za vođstvo.

Samo četiri minuta kasnije bilo je 0:2 za selekciju Miodraga Vukotića. Ognjen Bakić je pokrenuo akciju, zatim je Jovan Dašić lijepo asistirao Dušanu Vukoviću za pogodak. U 23. minutu viđena je odlična šansa za naš tim, ali je Janjić bio neprecizan nakon kombinacije Andrije Radulovića i Dejana Perovića.

Radulović je u 31. minutu povisio na 3:0. Primio je dugu loptu Bakića, a zatim pretrčao protivničkog golmana i zatresao mrežu.

Poslije dva minuta igre u nastavku pitanje pobjednika je i definitivno bilo riješeno, nakon autogola Andree Zamita.

Drugi gol na utakmici Radulović je postigao u 51. minutu, ovog puta na odličnu asistenciju Milana Vukotića.

Konačan rezultat postavljen je u 75. minutu. Ponovo je asistent bio Vukotić, a mrežu Malte zatresao je Nikola Jovićević.