Dva pogotka Mesija, Argentina na 35 vezanih mečeva bez poraza

Argentina u prijateljskom meču savladala Jamajku 3:0

6806 pregleda 0 komentar(a)
Mesi, Foto: Reuters

Fudbaleri Argentine savladali su prijateljskom meču Jamajku 3:0, a susret u Nju Džersiju obilježio je Lionel Mesi, koji je postigao dva pogotka.

"Gaučosi" su poveli već u 13. minutu kada je Hulijan Alvares iskoristio dodavanje Lautara Martinesa i zatresao mrežu.

Do kraja prvog dijela Argentina je mogla i do drugog gola, a najbolju priliku nije iskoristio Martines.

U drugom poluvremenu je u centru pažnje bio Mesi. U igru je ušao u 56. minutu, navijači su sve vrijeme skandirali njegovo ime, a on im je vratio sjajnom partijom, koju je krunisao sa dva pogotka.

Mesi je prvo u 87. minutu sjajno natračao na jednu loptu i sa ivice šesnaestarca duplirao prednost, da bi u 89. iz slobodnog udarca stavio na tačku na meč.

As PSŽ-a je postigao 90. pogodak za nacionalni tim, a Argentina je produžila niz bez poraza na 35 mečeva.