Šampionski Milan: "Rosoneri" guraju Juve u ambis (VIDEO)

Tomori i Dias pogađali za domaćina u derbiju na "San Siru" - 2:0

5523 pregleda 1 komentar(a)

Prošlo je tek devet kola u Seriji A, ali sve ukazuje na to da Juventus ni treću godinu zaredom neće biti konkurentan u borbi za Skudeto.

"Stara dama" je opet razočarala, a navijače posebno boli način na koji je tim Masimilijana Alegrija izgubio od Milana na "San Siru" - 2:0.

Juve je igrao kako Juve treba da igra samo prvih dvadesetak minuta, nakon toga je sve bilo u znaku aktuelnog šampiona, uz "asistenciju" sudije Danijelea Orsata kod prvog gola, mada je i kod 0:0 mogao da dosudi penal za domaćina kada je Dušan Vlahović igrao rukom.

Milan je, naime, do prednosti došao u prvom minutu sudijske nadoknade prvog dijela kada je pogodio Fikajo Tomori iz kornera kojem je prethodio čist faul Tea Ernandesa nad Huanom Kvadradom.