Mladost slavila protiv Zete, Podgorica ubjedljiva

Odigrani mečevi 10. kola Druge crnogorske fudbalske lige

3284 pregleda 0 komentar(a)
Ilustracija, Foto: Shutterstock

Fudbaleri Mladosti iz Donje Gorice savladali su danas Zetu 2:0 u 10. kolu Druge crnogorske fudbalske lige i ostali na prvom mjestu na tabeli.

Mladost je povela u finišu prvog poluvremena preko Slobodana Perišića, dok je u nastavku konačan rezultat postavio Damjan Mugoša.

Zeta je izgubila nakon dvije uzastopne pobjede.

Pobjedu je upisao i prvi pratilac Mladosti - Bokelj. Kotorani su danas na domaćem terenu savladali Kom 1:0, a jedini gol postigao je Aleksandar Macanović u šestom minutu sudijske nadoknade.

Ubejdljiv trijumf upisala je Podgorica koja je pobijedila Otrant 5:0.

Balša Mrvaljević je poslije tri minuta doveo domaće u vođstvo, a onda je do odlaska na odmor Andrija Krivokapić postigao dva pogotka, ali je i promašio penal.

U nastavku se u listu strijelaca dva puta upisao Matija Krivokapić.

Fudbaleri Berana su u gostima savladali Grbalj 2:0, a oba pogotka postigao je Stefan Čađenović.

Meč Nikšića i Igala završen je 1:1. Igalo je vodilo od 38. minuta i gola Miloša Perovića, bod domaćoj ekipi donio je Nikola Pajović u 75. minutuč