Mladost u nadoknadi do pobjede, Milić het-trikom za tri boda Iskre

Zeta - Rudar igrali 0:0. Sjutra derbi Sutjeska - Budućnost
61 pregleda 0 komentar(a)
Mladost, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 30.09.2017. 15:07h

Golom Cicmila u trećem minutu sudijske nadoknade, Mladost je došla do dva tri boda protiv Grblja, koji je privremeno do izjednačenja došao u 79. minutu, a nakon što je Petrović donio prvo vođstvo podgoričkom sastavu.

Mladost je stigla do trećeg trijumfa u prvenstvu, i na tabeli je pretekla Grbalj, koji je doživio treći poraz.

Bogdan Milić je het-trikom (sa ukupno četiri gola izjednačio se na vrhu liste strijelaca sa Milivojem Mrdakom) donio sva tri boda Iskri u duelu sa Dečićem, dok je Kom na Zlatici slavio drugu pobjedu u prvenstvu, danas protiv Petrovca.

U prvom meču 9. kola, Zeta i Rudar igrali su bez golova. U meču bez šansi, sa mnogo grešaka na obje strane, više od rezultata 0:0 i nije se moglo očekivati.

Derbi je sjutra u Nikšiću, između Sutjeske i Budućnosti.

Rezultati:

Mladost - Grbalj 2:1 (1:0) (Petar Vukčević promašio penal za Grbalj u 77. minutu)

Zoran Petrović 34, Stefan Cicmil 90+3 – Dragan Grivić 79.

Iskra - Dečić 4:1 (2:0)

Filip Kukuličić 10, Bogdan Milić 15, 46, 52 - Ivan Racković (penal) 67.

Kom Eurozox - Petrovac 2:1 (1:0)