Efikasan petak: Krstović pogodio i asistirao, Đuranović imao zadnju riječ u duelu sa Camajem

U Mađarskoj su se u derbiju sastali Kečkemet i Kišvarda, odigrali uzbudljiv remi (3:3)

6455 pregleda 2 komentar(a)
Krstović postiže gol, Foto: DAC Dunajska Streda

Efikasan petak za crnogorske fudbalere - trojica naših internacionalaca postigla su golove za svoje timove u mečevima nacionalnih šampionata.

Nikola Krstović je upisao i pogodak i asistenciju u remiju Dunajske Strede sa ekipom Moravce u gostima (2:2).

Krstović je pogodio za 0:1 (osmi put u šampionatu), zatim namjestio gol za 0:2, ali Dunajska Streda je u finišu ostala bez pobjede i šanse da se približi lideru slovačkog prvenstva Slovanu na samo bod. Sada ima tri manje.

Krstović je prvi strijelac lige.

U Mađarskoj su se u derbiju sastali Kečkemet i Kišvarda, odigrali uzbudljiv remi (3:3), kome su pečat dali Driton Camaj i Uroš Đuranović.

Camaj je postigao gol, kojim je Kišvarda povela 2:1 - bio je to njegov šesti gol u prvenstvu, prvi nakon četiri kola.

Đuranović je, međutim, imao zadnju riječ - ušao je u igru u 84. minutu, a tri minuta kasnije, prvijencem u dresu Kečkemeta, donio bod svom timu.

Kečkemet je ostao na drugom mjestu sa 20 bodova, Kišvarda je treća sa 18.

Prvi je Ferencvaroš sa 21 i čak tri meča manje.