Milan u Veroni stigao do treće pobjede zaredom

Gol odluke postigao je Sandro Tonali - 2:1

4786 pregleda 0 komentar(a)
Tonali, Foto: Reuters

Fudbaleri Milana savladali su večeras u gostima Veronu 2:1 u 10. kolu Serije A i od Lacija preuzeli treću poziciju na tabeli.

"Rosoneri" su upisali treći trijumf zaredom, a četvrti na posljednjih pet mečeva.

Aktuelni šampon Italije teško je stigao do trijumfa, a poveo je već u devetom minutu kada je Migel Veloso postigao autogol. Portualac je nespretno reagovao nakon ubačene lopte Leaa.

Domaći su izjednačili u 19. minutu. Koraj Gunter je sa lijeve strane šutirao, lopta je zakačila Gabiju i završila u mreži.

Bilo je šansi i pored ta dva pogotka, a najbolju je propustio Olivije Žiru. Francuski reprezentativac je izašao sam ispred Montipa, ali je lopta nakon njegovog šuta završila pored gola.

Ipak, u finišu meča gosti stižu do pobjede i tri boda. Ernandez je u 81. minutu otklonio opasnost, Milan je krenuo u kontru, Rebić je sjajno asistirao Tonaliju, a Italijan zatresao mrežu i postavio konačan rezultat.