Ne pomaže ni Jovetić: Monaku samo bod protiv Monpeljea

Monako - Monpelje 1:1, Jovetić igrao do 81. minuta.
Jovetić, Foto: Reuters
Ažurirano: 29.09.2017. 20:52h

Nije pomogao ni Stevan Jovetić - Monako je remizirao sa Monpeljeom (1:1) i prekinuo seriju od 13 uzastopnih pobjeda u prvenstvu na stadionu "Luj II".

Iako je izjednačujući gol gostiju, u sudijskoj nadoknadi, stigao nakon što je Jovetić zamijenjen (deset minuta prije kraja), "kneževi" su tokom cijelog meča igrali ispod očekivanog nivoa, pa je gol gostiju stigao sasvim zasluženo.

Bolje šanse u prvom poluvremenu imao je Monpelje, ali su prvi poveli domaći, pogotkom Falkaa u 38. minutu.

Gosti su prijetili i u nastavku, a dobru šansu za Monako promašio je Lemar, nakon dodavanja Jovetića.

Crnogorski napadač nije, međutim, bio bolji od saigrača, pa gol Kamare u 92. minutu i nije bio toliko neočekivan.

PSŽ sjutra dočekuje Bordo i ima šansu da pobjedom ostane na četiri boda ispred Monaka.