Bokelj ostao na vrhu, sedma uzastopa pobjeda Berana

Kotorani imaju 29 bodova, Berane 26, a Mladost DG 25 bodova

4310 pregleda 6 komentar(a)

Vodeći timovi Druge crnogorske fudbalske lige, Bokelj, Berane i Mladost, ostvarili su pobjede u 13. kolu.

Bokelj, lider šampionata, savladao je u Radanovićima ekipu Grblja 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Andrej Vraneš, pogotkom u 27. minutu.

Domaći teren odbranilo je Berane trijumfom protiv Koma 1:0. Za izabranike Milana Radulovića to je sedmi uzastopni trijumf.

Odlučujući pogodak postigao je Stefan Čeđenović u 34. minutu.

Kao domaćin slavila je i Mladost u duelu sa Otrant-Olimpikom - 3:0, golovima Save Milića u 70, Željka Krstovića u 76. i Siniše Stanisavića u 86. minutu.

Minimalan trijumf zabilježili su i fudbaleri Nikšića, pred svojim navijačima protiv Zete 1:0.

Pogodak, vrijedan tri boda, postigao je Kenan Hadžibegović u 81. minutu.

Pobjedu u gostima slavila je Podgorica protiv Igala 2:0, golovima Nikole Pavlićevića u 50. i Kristijana Radunovića u 78. minutu.

Bokelj je, nakon 13. kola, vodeći na tabeli sa 29 bodova. Berane je drugo sa 26, bod manje osvojila je Mladost, dok po 20 bodova imaju Kom i Podgorica.