Sedam golova na "Frankiju": Inter u trileru čudnim pogotkom srušio Fiorentinu (VIDEO)

Velika greška Venutija donijela tri boda "nerazurima"

6784 pregleda 2 komentar(a)

Kakav meč u Firenci i kakva pobjeda Intera na "Artemio Frankiju".

Viđeno je sedam golova, preokreti i gol na neobičan način u 95. minutu koji je ni kriv ni dužan postigao Henrih Mhitarjan - za konačnihj 4:3.

Jermen je u kontranapadu dočekao pas Nikola Barele koji nije bio dovoljno dobar, ali je defanzivac "ljubičastih" Lorenco Venuti u želji da otkloni opasnost loptom pogodio ofanzivca protivnika i ona se odbila u mrežu.

Prije toga je viđen spektakl.

Inter je rano poveo 2:0 (Barela i Lautaro Martines), Fiorentina se vratila iz penala Artura Kabrala, a onda i izjednačila kada je atraktivno mrežu zatresao Džonatan Ikone u 60. minutu.

Novu prednost milanskom velikanu je donio Martines sa 11 metara, da bi srpski napadač Luka Jović pogodio za novo izjednačenje.