Barselona sve riješila za dvadesetak minuta, blistavo veče Dembelea

Barselona - Atletik Bilbao 4:0

5767 pregleda 4 komentar(a)
Dembele, Foto: Reuters

Fudbaleri Barselone odigrali su večeras odličan meč i u 11. kolu La Lige ubjedljivo savladali Atletik Bilbao 4:0.

"Blaugrana" se nakon poraza od Reala vratila na pobjednički kolosjek, u prethodnom kolu je savladala Viljareal, a večeras je bila ubjedljiva protiv tima iz Baskije.

Na "Nou Kampu" je sve bilo riješeno u prvoj polovini prvog poluvremena. Barselona je povela u 12. minutu preko Dembelea. Francuski reprezentativac je šutirao, golman Simon odbranio, da bi lopta došla do Levandovskog koji je centrirao, a Dembele ovog puta nije pogriješio.

Šest minuta kasnije već je bilo 2:0, a strijelac je bio Serđi Roberto nakon duplog pasa i asistencije Dembelea.

U 22. minutu sve je bilo riješeno kada je Robert Levandovski povisio na 3:0, poslije dodavanja Dembelea, koji je asistirao i Feranu Toresu u 73. minutu za konačan rezultat.