Partizan poražen na Azurnoj obali

Nica savladala "crno-bijele" - 2:1

3340 pregleda 0 komentar(a)

Partizan je u Nici želio bod kojim bi otklonio dileme oko plasmana u nokaut fazu Lige konferencije, nije ga osvojio - francuski tim je slavio 2:1 i izjednačio se na "crno-bijelima" na tabeli.

Dva tima sada imaju po osam bodova, na četiri su Keln i Slovacko koji večeras nisu odigrali međusobni meč u Češkoj zbog guste magle...

Nica je zasluženo došla do trijumfa protiv Partizana.

Povela je golom Pepea u 29. minutu, imala nekoliko šansi da udvostruči prednost, prije nego je Rikardo Gomeš u 74. izjednačio.

Ipak, domaćin je na svoje došao već u 77. kada je uz dosta sreće pogodio Lemina.

Пласман обезедио Sofascore

Fiorentina je u direktnom duelu za prvo mjesto na "Frankiju" savladala Bašahšehir (2:1).

Danijel Aleksić je zatresao mrežu za goste sredinom prvog poluvremena, da bi mu uzvratio zemljak Luka Jović, dvostruki strijelac za "violu".

Fiorentina i Bašahšehir imaju po 10 bodova na diobi prvog mjesta.

Crnogorski reprezentativac Risto Radunović je bio na terenu 90 minuta u remiju FCSB-a u Briselu protiv Anderlehta - 2:2.

Njegov tim je, ipak, davno izgubio šanse za prolaz, jer ima samo dva boda iz pet kola.