Ko bi drugi: Levandovski u foto-finišu srušio Valensiju (VIDEO)

Na kraju, ipak, pobjeda klase - sjajna lopta Rafinje i predatorska reakcija Levandovskog u trećem minutu sudijskog dodatka za 0:1

6504 pregleda 3 komentar(a)

Barselona je pobijedila Valensiju na "Mestalji" 1:0 golom Roberta Levandovskog u trećem minutu sudijskog dodatka.

Trenutak koji je odlučio utakmicu pogledajte OVDJE.

Sjajan meč u Valensiju prelomljen je, dakle, u foto-finišu, iako je i bilo mnogo šansi i situacija da se to dogodi i ranije.

Levandovski je pogodio prečku u prvom poluvremenu, Feran Tores i Rafinja propustili su velike šanse za Katalonce u samom finišu, Valensija je s druge strane čak i "vodila" nakratko, dok VAR nije pregledao situaciju i vidio da je Lino igrao rukom.

Na kraju, ipak, pobjeda klase - sjajna lopta Rafinje i predatorska reakcija Levandovskog.

Barsa se poravnala sa Realom, koji sjutra kod kuće protiv Đirone ima šansu da opet ode na plus tri...