Budućnost iz Nikšića na prvo mjesto, Dečić opet bez pobjede, Arsenal leti, Korać "zakucao" Mornar

Petrovac je juče bio bolji od Jezera 2:1

31463 pregleda 36 komentar(a)
Ažurirano: 30.10.2022. 20:27h

Budućnost je novi lider, epilog je 14. runde Prve crnogorske Meridianbet fudbalske lige.

Podgorički sastav je golom Marka Mrvaljevića savladao Sutjesku u Nikšiću 1:0, nanio šampionu prvi poraz kod kuće ove sezone i smijenio ga sa vrha tabele.

Dečić je i četvrti put zaredom osvojio samo bod, malo za šampionske ambicije, ali može da bude zadovoljan ishodom duela u Pljevljima.

Rudar je vodio golom Talovića (četvrti na posljednje tri utakmice), imao i šanse za 2:0, da bi Cmiljanić 20 minuta prije kraja izjednačio.

Arsenal ima debitantsku sezonu iz snova - Tivćani su upisali treću vezanu pobjedu, imaju samo bod manje od Dečića i Sutjeske, a dva od Budućnosti.

U Radanovićima je pala Iskra 3:0, golovima u posljednjih deset minuta - 37-godišnji Mirko Todorović, Boris Došljak i Božo Marković.

Jedinstvo je u derbiju začelja, golom Koraća, pobijedilo Mornar 1:0 i Barane, sa Danilovgrađanima, zakovalo za dno.

Petrovac je juče bio bolji od Jezera 2:1.

SUTJESKA - BUDUĆNOST 0:1