Proradio Hakšabanović, Krstović nastavio fantastičnu seriju (VIDEO)

Prvi pogoci omalenog ofanzivca u dresu slavnog škotskog kluba

12694 pregleda 0 komentar(a)

Bilo je samo pitanje trenutka kada će Sead Hakšabanović početi da trese mreže u dresu Seltika, nakon što je imao nekoliko odličnih partija i u prvenstvu i u Ligi šampiona.

Crnogorski krilni napadač je proradio danas u duelu 13. kola škotske Premijer lige - dva puta je pogodio mrežu Dandi junajteda u trijumfu 4:2.

Prvo je to uradio u 6. minutu iz peterca na pas Žote, a onda i u 34. kada je morao bolje da reaguje golman protivnika Mark Birigiti.

Hakšabanović, koji je danas zamijenjen u 65. minutu, do sada je sedam puta bio starter u dresu Kelta.

Seltik je do pobjede došao u samom finišu kada su mrežu gostiju tresli Kjogo Furuhaši i Liel Abada.

Fantastičnu seriju golova je nastavio Nikola Krstović u dresu slovačke DAC Dunajske Strede.

Naš napadač je donio trijumf u duelu sa Spartakom iz Trnave - Dunajska Streda je slavila 1:0, bivši napadač Zete i Crvene zvezde je pogodio u 88. minutu.

Krstović je ove sezone postigao već 19 golova - 11 u šampionatu, pet u kvalifikacijama za Ligu konfererencije i tri u Kupu Slovačke.

Dunajska Streda je druga na tabeli sa tri boda manje i utakmicom više od lidera Slovana.