Golčina pa isključenje Žirua: Milan u finišu izašao na kraj sa Specijom (VIDEO)

Strijelac za goste je bio Danijel Maldini, sin legendarnog Paola Maldinija

10884 pregleda 0 komentar(a)

Milan je bio pod pritiskom nakon pobjede Napolija u Bergamu i uradio je domaći zadatak - savladao je Speciju 2:1 i zadržao šest bodova minusa u odnosu na lidera.

Bilo je svega na "San Siru", a pobjedu aktuelnom šampionu je donio Olivije Žiru u 89. minutu golčinom nakon centaršuta Sandra Tonalija.

Francuz je bio u ekstazi, u slavlju je i skinuo dres i sam sebe otpisao za narednu utakmicu - dobio je drugi žuti karton, jer je šest minuta prije pogotka prvi put javno opomenut.

"Rosoneri" su vodili pogotkom Tea Ernandesa, promašivali šanse da odu na plus dva, a onda se zatresla njihova mreža.

Upisao se Danijel Maldini, sin Paola Maldinija, koji ove sezone igra na pozajmici u Speciji upravo iz redova velikana.

Prijetila je potom Specija i da preokrene, Milan nervozno jurio naprijed i dočekao akrobaciju Žirua da upiše vrijedan trijumf.