Nejmar i Kavani srušili Bajern, Konteov džoker presudio Atletiku, ples "đavola" u Moskvi

2 komentar(a)
PSŽ, Foto: Reuters
Ažurirano: 27.09.2017. 20:52h

Pari sen Žermen je na prvom velikom ispitu pokazao klasu.

"Sveci" su ubjedljivo savladali Bajern 3:0 u Parizu. Golove su postigli i Nejmar i Kavani, i proslavili ih zagrljajem. Vrijeme će pokazati da li su potpuno izgladili odnose.

Dramatičan meč odigrali su Atletiko i Čelsi, koji je došao do pobjede golom Mičija Bašuajia u četvrtom minutu nadoknade.

Barselona je slavila u Lisabonu - autogolom Koatesa, dok je Mančester junajted bio dominantan u Moskvi - 4:1 protiv CSKA.

Tok mečeva

90+4. minut - Čelsi stiže do pobjede u Madridu - Konteov džoker Miči Bašuaji u posljednjoj sekundi donio pobjedu svom timu nad Atletikom.

90.+3. minut - Sinkler je donio Seltiku ubjedljiv trijumf u Briselu.

90. minut - CSKA je ublažio poraz od Junajteda, golom Kučaeva.

80. minut - Juve rješava dileme. Mario Mandžukić za 2:0 protiv Olimpijakosa.

77. minut - Bazel je u transu. Vodi 5:0 protiv Benfike. Riveros strijelac.

69. minut - konačno Juventus. Iguain je ušao u 60. minutu sa klupe i pogodio za vođstvo.

69. minut - kakva noć švajcarskog šampiona. Bazel - Benfika 4:0. Drugi gol Oberlina.

63. minut - Pari sen Žermen vodi 3:0. I Nejmar je udario pečat.

60.minut - izjednačenje u Madridu. Azar je ubacio, Alvaro Morata zakačio loptu i prevario Oblaka.

59. minut - Bazel - Benfika 3:0. Van Fonksvinkel iz penala.

57. minut - poker Junajteda u Moskvi. 4:0, Mhitarjan.

50. minut - autogol i u Briselu. Seltik vodi 2:0, pogodio je sopstvenu mrežu igrač Anderlehta Kara.

49. minut - povela je Barselona u Lisabonu. Autogol štopera Koatesa.

Završena su prva poluvremena.

PSŽ ubjedljiv protiv Bajerna, Junajted silan u Moskvi, Atletiko vodi protiv Čelsija.

40. minut - Atletiko je poveo protiv Čelsija.

Gosti su dominirali, imali stativu, a domaćin pogodio iz penala. Grizman je strijelac, a prethodno je David Luis povukao Lukasa pred svojim golom.

38. minut - Seltik je poveo u Briselu - Grifits za 1:0 protiv Anderlehta.

32. minut - Pari sen Žermen stiže do 2:0. Edinson Kavani je strijelac, asistent Kilijan Mbape.

Sjajan gol Urugvajca, sa ivice šesnaesterca poslao je loptu pod prečku.

27. minut - dominacija "đavola" - već je 3:0. Drugi gol Lukakua. Deseti na devet mečeva ove sezone.

20. minut - iznenađenje na "Sent Jakob parku" - Bazel - Benfika 2:0.

19. minut - Junajted je silan u Moskvi - Marsijal je iskoristio penal.

4. minut - vodi Mančester junajted u Moskvi - Romelu Lukaku nastavio je da trese mreže i u Evropi.

Glavom je belgijski napadač pogodio cilj na centaršut Marsijala.

2. minut - kakav početak Pari sen Žermena - prvi napad i gol. Dani Alveš.

Nejmar je napravio sve što je trebalo - napravio višak, uposlio zemljaka koji je poslao loptu u gol.

2. minut - Bazel je poveo protiv Benfike, golom Langa.

Počeli su mečevi u grupama A, B, C i D.

Dva derbija obilježiće drugo veče drugog kola Lige šampiona.

U Parizu igraju Pari sen Žermen i Bajern u grupi B, dok se na premijernom evropskom meču na "Vanda metropolitana" stadionu u Madridu sastaju Atletiko i Čelsi.

Stefan Savić nije u startnoj postavi "kolćonerosa" za duel sa šampionom Engleske.

U prvoj utakmici dana Roma je u Bakuu savladala Karabag 2:1.