Savićević odveo Giresunspor u narednu fazu Kupa Turske

Giresunspor je danas nakon preokreta savladao Ankaru 3:2, a Savićević je postigao dva pogotka, drugi u sudijskoj nadoknadi

4479 pregleda 0 komentar(a)

Crnogorski reprezentativac Vukan Savićević odigrao je danas odličan meč, postigao dva pogotka i odveo Giresunspor u šesnaestinu finala Kupa Turske.

Giresunspor je danas nakon preokreta savladao Ankaru 3:2.

Gosti su na poluvremenu vodili 1:0 zahvaljujući golu Bekdemira, da bi početkom nastavka prednost duplirao Kose.

Nakon drugog pogotka Ankare na scenu je stupio Savićević. Prvo je u 60. minutu odličnim udarcem smanjio na 2:1, a onda u trećem minutu sudijske nadoknade režirao preokret - 3:2. Kod drugog pogotka Savićevića, golman Ankare je očajno reagovao.

Između dva pogotka crnogorskog reprezentativca u listu strijelaca upisao se Sains.

Savićević se nalazi na spisku selektora Miodraga Radulovića za predstojeće prijateljske mečeve protiv Slovače u Podgorici i Slovenije u Ljubljani.