Atletikov slobodni pad: Murići pogodio, Rajković odbranio pobjedu

3783 pregleda 2 komentar(a)
Murići slavi gol, Foto: Real Mallorca

Atletiko Madrid je u nokdaunu - eliminisan je sa evropske scene, a u La Ligi je doživio novi poraz, drugi u posljednja tri kola, četvrti u sezoni.

Nakon neuspjeha protiv Majorke (1:0), "kolćonerosi" su pali na šesto mjesto, a srećom po njih, slijedi pauza zbog Mundijala.

Majorki je pobjedu donio kosovski napadač Vedat Murići golom u 16. minutu. Murići je napadač u fokusu, upisao se u strijelce na posljednjih pet mečeva.

Stefan Savić je igrao cijeli meč, i on je, kao i cijeli tim u krizi...

Na golu Majorke blistao je srpski reprezentativac Predrag Rajković, koji je imao niz sjajnih intervencija.

U užasnoj situaciji je Sevilja, koja je tek 17. na tabeli, nakon poraza od Real Sosijedada kod kuće.

Sevilja je u prvom poluvremenu ostala sa devet igrača, nakon direktnih crvenih kartona Rakitića i Nijanzua, nije imala šansi protiv Baskijaca...

Gosti su već od 20. minuta bili u prednosti pogotkom Aleksandera Sorlota, a s dva igrača više su došli i do drugog pogotka, kad je u 36. minutu dao Brais Mendes.

Sevilla je do poluvremena uspjela da smanji preko Rafe Mira, ali sa dva igrača manje nije mogla više od toga...