Šok na Etihadu: Toni u 98. minutu nokautirao šampiona (VIDEO)

6919 pregleda 2 komentar(a)
Toni slavi gol na Etihadu, Foto: Reuters

Senzacija na Etihadu, poraz Mančester sitija.

Brentford je u spektakularnom meču, golom u osmom minutu nadoknade , slavio 2:1.

Heroj gostiju, a "dželat" Sitija bio je napadač Ajvan Toni, koji je u posljednji čas otpao sa spiska Engleske za šampionat u Kataru.

Toni je najavio iznenađenje, pogotkom u 16. minutu, da bi u posljednjim trenucima utakmice šokirao šampiona, koji je do današnjeg meča imao svih sedam pobjeda na domaćem terenu.

Poraz Sitija znači da će Arsenal na mundijalsku pauzu otići kao lider, bez obzira na ishod gostovanja Vulverhemptonu (20.45), i to sa najmanje dva boda prednosti.

Erling Haland se vratio u startnu postavu šampiona, ali uzalud - Toni je nadvisio najboljeg golgetera Premijer lige.

Siti je, nakon 0:1, reagovao u finišu poluvremena, preko Fila Fodena za 1:1, u nastavku pokušao da preokrene, a doživio nokaut...