Nepriznat gol, promašen penal: Nesrećan poraz Crne Gore u Ljubljani

U 27. minutu nije priznat gol Stefana Mugoše kod 0:0, u 86. minutu Stefan Savić je iz penala pogodio stativu

23955 pregleda 23 komentar(a)
Završeno
16:52h

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Slovenije 1:0 u prijateljskom meču u Ljubljani.

Moglo je da bude drugačije - u 27. minutu nije priznat gol Stefana Mugoše kod 0:0, u 86. minutu Stefan Savić je iz penala pogodio stativu.

Slovenci su jedini gol postigli u 42. minutu, iz kontranapada, i akcije Šeška i Zajca.

16:51h

Umjesto Jovovića na terenu je Milović, izmjena i u Sloveniji, ističe vrijeme...

16:49h

Slovenci su opasni, Zahovićev šut je blokiran...

16:45h

86. minut - Stefan Savić je pogodio stativu iz penala, nije savladao saigrača iz Atletika Jana Oblaka.

Savić je prije tri dana pogodio sa bijele tačke protiv Slovačke...

16:44h

Penal za Crnu Goru - Stanković je igrao rukom nakon ubacivanja Andrije Vukčevića.

16:43h

85. minut - Jan Oblak je spasao Sloveniju, odličan šut Bakića, golman Atletika je odbranio uz prvu stativu...

16:39h

Izašao je Šeško, veliki slovenački talenat, umjesto njega je Luka Zahović, sin slovenačke legende Zlatka Zahovića.

16:35h

Debi za Marka Tućija, štopera Dečića. Još 15 minuta do kraja...

16:34h

Šporar je bio opasan, ali je Tomašević blokirao njegov šut...

16:25h

Izašao je Mugoša, nesuđeni strijelac, umjesto njega Radunović.

16:17h

Šćekić i Nikola Vukčević umjesto Erakovića i Lončara.

16:11h

Dobar ritam na početku drugog poluvremena.

16:10h

Opasan napad Slovenije, opet iz greške na sredini terena, Šporar je tukao sa desne strane, dobro postavljen je bio Šarkić.

16:09h

Dobar pokušaj Krstovića, oštro ubacivanje na peterac i reakcija Oblaka.

16:05h

Izmjena na poluvremenu, Dušan Bakić je ušao umjesto Marušića.

15:47h

1:0 vodi Slovenija nakon prvih 45 minuta.

Gol je postigao Miha Zajc iz kontre, nakon greške Jovovića, na asistenciju Benjamina Šeška, ali je rezultat morao da bude drugačiji.

Stefan Mugoša je u 27. minutu glavom efektno od prečke pogodio, lopta je očigledno prešla gol liniju, ali to nisu vidjele austrijske sudije, a na prijateljskim mečevima nema VAR tehnologije.

Detalje sa meča pogledajte na portalu Sport kluba Slovenija.

Slovenija je do sredine prvog poluvremena bila mnogo bolja, dinamičnija i ofanzivnija, nakon nepriznatog gola Mugoše, Crna Gora je uspostavila ravnotežu na terenu, a gol primila iz kontranapada...

15:43h

42. minut - 1:0 za Sloveniju. Iz kontre...

Korner za Crnu Goru, greška Jovovića nakon izabačene lopte - pobjegao je Benjamin Šeško po lijevoj strani, ubacio za Mihu Zajca, koji je petom iz peterca savladao Šarkića.

Gol pogledajte ovdje.

15:36h

Odlična intervencija Šarkića nakon šuta Čerina po zemlji...

15:32h

Još jednom Mugoša, efektan dribling na lijevoj strani i šut iskosa u Oblaka.

15:29h

27. minut - veliki previd sudija, Crna Gora je oštećena. Mugoša je sjajno zahvatio loptu glavom nakon ubacivanja Jovovića, lopta se od prečke odbila iza gol linije, ali austrijski arbitri nisu vidjeli šta se dogodilo.