Korać produbio krizu Dečića, Iskri derbi začelja, Rudar opet bez pobjede

6180 pregleda 24 komentar(a)

Usred mundijalske groznice - senzacija u CFL.

Jedinstvo je kao gost pobijedilo Dečić - 1:0, produbivši krizu tima iz Tuzi.

Bjelopoljci su do pobjede došli golom u drugom minutu sudijske nadoknade, strijelac je bio veteran Žarko Korać.

Dečić je u posljednjih sedam mečeva ostvario jedan trijumf, i to u posljednjem kolu pred pauze - to nisu rezultati ekipe koja je najavljivala titulu.

U derbiju začelja, Iskra je na svom terenu savladala Mornar 2:1 i prekinula niz od šest utakmica bez pobjede.

Aleksandar Vujačić je doveo Barane u vođstvo u 14. minutu, izjednačio je Žarko Popović sredinom poluvremena, a Ognjen Obradović u finišu donio preokret.

Rudar i Arsenal su igrali bez golova u Pljevljima.

Rudar je u posljednjih šest kola osvojio samo dva boda, Tivćani zaustavili mini seriju od dva poraza.

U nedjelju od 12 sati igraju Budućnost - Jezero i Sutjeska - Petrovac.