MUNDIJAL Kejn tragičar Albiona, Francuska ide u odbranu titule

"Trikolori" će u polufinalu igrati protiv Marokanaca koji su ranije danas eliminisali Portugalce

22:19h

Kompletirana su polufinala - u utorak se sastaju Hrvatska - Brazil, dan kasnije Francuska i Maroko.

kostur Mundijala u Kataru
22:00h

Kraj utakmice, Rašford je imao posljednju šansu iz slobodnog udarca - ostalo je 2:1.

Francuska će u polufinalu igrati protiv Maroka.

21:57h

Griliš je zamijenio povrijeđenog Stounsa.

21:49h

Osam minuta sudijske nadoknade.

21:42h

Kejn je šutirao preko gola sa 11 metara - ostalo je 2:1 za "trikolore".

21:41h

Novi penal za Albion, Ernandes je faulirao Maunta.

21:37h

Vodi opet Francuska - 2:1 nakon gola Žirua i asistencije Grizmana.

To je četvrti pogodak iskusnog napadača na Mundijalu.

21:36h

Konačno nešto i od Francuza - Dembele je spustio glavom Žiruu, ovaj iz prve šutirao, odbranio je Pikford.

21:32h

Albion je nakon pogotka nastavio da napada, Francuska je daleko od izdanja iz većeg dijela prvog poluvremena.

21:30h

Nova šansa za Englesku - Megvajer je šutirao glavom pored gola.

21:18h

Kejn je izjednačio učinak Vejna Runija, dosadašnjeg prvog strijelca Engleske - obojica su postigli po 53 gola.

21:13h

Izjednačenje - Kejn je bio siguran iz penala - 1:1.

Saka je iznudio jedanaesterac, Kejn nije pogriješio.

Zasluženo je Engleska stigla do 1:1, nakon ozbiljnog pritiska u prvih 10 minuta nastavka.

Hari Kejn, SP Katar 2022., Engleska
21:11h

Penal za Englesku - Saku je srušio Čuameni.

21:11h

Bolji Albion na početku drugog dijela.

21:06h

Odmah je zaprijetila Engleska - Belingem je šutirao, Ljoris sačuvao Francusku. Potom je i Megvajer bio u dobroj šansi.

21:05h

Počelo je drugo poluvrijeme.

20:49h

Francuska vodi na poluvremenu efektnim golom Čuamenija. Englezi su uspjeli da reaguju, preuzeli su posjed, imali su i dvije opasne situacije, jednu sumnjivu za penal - ostalo je 1:0 za šampiona.

20:28h

Opet je opasan Kejn, ovoga puta iz daljine, budan je Ljoris...

Šansu pogledajte ovdje.

20:26h

Provjeravao se start Upamekana nad Kejnom, Brazilac Sampajo nije dosudio faul, koji je bio van šesnaesterca, tako da je VAR presudio da nema penala...

Situaciju pogledajte ovdje.

Startu Upamekana nad Kejnom
20:21h

Reakcija Engleske - šansa za Kejna, intervencija Ljorisa, izvukla se Francuska...