Perović pogodio za 1:0, Hrvatska na kraju slavila 3:1

Prije dva dana mladi "vatreni", koje vodi Robert Jarni, bili su bolji 2:0

3288 pregleda 0 komentar(a)
Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore, Foto: FSCG

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je i drugom prijateljskom meču sa Hrvatskom, koja je danas slavila rezultatom 3:1.

Prije dva dana mladi "vatreni", koje vodi Robert Jarni, bili su bolji 2:0.

,,Sokoli” su poveli preko Marka Perovića u 61. minutu, ali je domaćin ubrzo izjednačio, a zatim i preokrenuo.

Ivan Bikić pogodio je u 65. minutu, šest minuta kasnije strijelac je bio Duje Milišić, dok je konačan rezultat postavio Anes Husikić iz jedanaesterca u 76. minutu.

"Odigrali smo još jednu kvalitetnu utakmicu. U prvom poluvremenu smo bili izuzetno disciplinovani, ne dozvolivši protivniku da nas ugrozi, dok smo mi imali tri dobre prilike koje nijesmo iskoristili. Drugo poluvrijeme smo odlično otvorili, preko Perovića poveli i došli u situaciju da iz tri prekida primimo tri gola, od cega jedan iz jedanaesterca. I pored dva poraza od Hrvatske, moram biti zadovoljan prikazanim, a u narednom periodu ćemo raditi na ispravljanju uočenih grešaka", kazao je selektor Goran Perišić.

HRVATSKA – CRNA GORA 3:1

Stadion u Medulinu. Sudija: Matej Bezelj (Hrvatska). Strijelci: Perović 61. za Crnu Goru, Bikić 65, Milišić 71, Husikić (penal) 76. za Hrvatsku.

Hrvatska: Mihael Letica, Sven Sopić, Ante Sušak (od 68. Leon Rimac), Marino Skelin, Ivan Bikić, Marin Čalušić (od 58. Rajan Žibanović), Tin Miljak (od 68. Anes Huskić), Tomas Baković (od 58. 58. Franko Vlašić), Marino Žeravica (od 58. Dino Klapija), Branko Pavić, Jakov Bilajac (od 68. Duje Milišić).

Crna Gora: Ivan Božinovič, Velid Škrijelj (od 46. Pavle Pićurić), Lazar Maraš (od 75. Lazar Zlatičanin), Bodin Tomašević (od 86. Bojan Damjanović), Marko Perović, Stefan Đukanović, Vasilije Adžić (od 75. Andrej Camaj), Miloš Lalević (od 51. Ilija Batrićević), Lazar Šekularac (od 46. Miloš Vračar), Zarija Kumburović, Andrija Bulatović.