Junajted savladao Notingem i došao na bod od četvrtog mjesta

"Đavoli" slavili 3:0

5235 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su večeras Notingem Forest 3:0 u 17. kolu Premijer lige i došli na bod od četvrtog mjesta.

Junajted nakon večerašnjeg meča ima bod manje, ali i utakmicu manje od Totenhema.

Od samog početka Junajted je napadao, Malasija je pogodio stativu, a onda je u 19. minutu nakon jednog kornera i asistencije Eriksena gol postigao Markus Rašford.

Tri minuta kasnije bilo je 2:0 - ovog puta je Rašford bio asistent, a gol je postigao Marsijal.

Gosti su do kraja prvog dijela uspjeli da postignu gol, strijelac je bio Jejts, ali je taj pogodak poništen, jer je lopta na putu do mreže pogodila Bolija koji je bio u milimetarskom ofsajdu.

U nastavku su domaći kontrolisali situaciju, dobru šansu imao je Marsijal, a konačan rezultat u 87. minutu postavio je Fred.