Liverpul prvi put u seriji - dva autogola istog igrača za pobjedu nad Lesterom

5957 pregleda 0 komentar(a)
Vut Fas nakon drugog autogola, Foto: Reuters

Liverpul je upisao četvrtu vezanu pobjedu u Premijer ligi, savladao je Lester 2:1,, a igrači "redsa" nisu postigli nijedan gol.

Umjesto njih to je uradio 24-godišnji Belgijanac Vut Fas, koji je dva puta zatresao sopstvenu mrežu i bio veliki tragičar "lisica".

Gosti su poveli u četvrtom minutu na Enfildu, golom Kirnana Dusberi-Hola, da bi nespretni i nesrećni Fas do poluvremena preokrenuo.

Liverpul je imao brojne šanse, promašivali su Salah i Nunjes, ali za Klopov tim je najvažnija pobjeda i prva velika serija ove sezone.

U krizi je Vest Hem, koji je u duelu sa Brentfordom kod kuće doživio peti uzastopni poraz.

Gosti su slavili 2:0, golovima Ajvana Tonija i Džoša Da Silve.