"Nedisciplinovani" Rašford ušao i riješio: Junajted u zoni Lige šampiona

9135 pregleda 1 komentar(a)
Rašford slavi gol za pobjedu, Foto: Reuters

Markus Rašford počeo je meč protiv Vulverhemptona na klupi, zbog, kako je objasnio Erik Ten Hag "interne nediscipline".

Srećom po Mančester junajted, Rašford nije napravio neki veći prekršaj, pa je kažnjen samo 45 minuta - ušao je na poluvremenu i riješio meč na Molinou.

"Đavoli" su slavili 1:0 i upisali treću pobjedu zaredom, pretekavši Totenhem na četvrtom mjestu tabele i u zoni su Lige šampiona.

Rašford je u 76. minutu, nakon duplog pasa sa Brunom Fernandešom, probio odbranu domaćina i postigao jedini gol na meču.

Desetak minuta kasnije upisao se i drugi put, ali je reagovao VAR i poništio ga zbog igranja rukom.

"Uspavao sam se i zakasnio na sastanak pred meč. Pravila su pravila i razumijem sve", objasnio je Rašford.

"Bio je odličan nakon moje odluke. Bio je blistav zapravo, reagovao je kako treba", kazao je Ten Hag.

Volvsi, koji su prije pet dana slavili na gostovanju Evertonu (2:1) na premijerligaškom debiju Đulena Lopetegija, ostali su u zoni ispadanja sa samo 13 bodova.