Van Dajk zamijenjen na poluvremenu, Liverpul izgubio od Brentforda

Brentford - Liverpul 3:1

8649 pregleda 0 komentar(a)
Visa i Mbeumo proslavljaju gol, Foto: Reuters

Fudbaleri Liverpula glatko su večeras izgubili od Brentforda (3:1) u 19. kolu Premijer lige.

"Redsi" su odigrali loš meč, naročito u odbrani i potpuno zasluženo izgubili. Ono što je interesantno, to je činjenica da je Virdžil van Dajk večeras zamijenjen na poluvremenu. Da li zbog povrede ili nečeg drugog još nije poznato.

Liverpul je prvi imao šansu na meču, ali je Nunjes još jednom loše reagovao u završnici, potom je pokušao i Cimikas, da bi nakon toga sve krenulo na stranu Brentforda.

"Redsi" su loše branili prekide, a domaći do vođstva stigli u 19. minutu kada je nakon kornera lopta udarila Konatea i skrenula u mrežu.

Tri minuta prije odlaska na odmor "pčelice" su duplirale prednost, a gol je postigao Visa.

Brentford je u prvom dijelu postigao čak četiri pogotka, ali su dva na kraju poništena nakon intervencije iz VAR sobe.

Početkom drugog dijela VAR je poništio gol i Liverpulu, jer je Nunjes bio u ofsajdu, da bi u 50. minutu Okslejd-Čembrlen zatresao mrežu i smanjio rezultat.

Konačan rezultat postavio je Mbeumo u 84. minutu nakon loše reakcije Konatea.

Za Brentford večeras nije igrao Toni, koji je meč propustio zbog povrede.