Rodrigo prekinuo muke Reala u Kaseresu

Brazilac u 69. minutu sjajnim driblinzima izbacio dva defanzivca četvrtoligaša Kaserenja, a potom sjajno plasirao loptu u dalji ugao za 1:0

5481 pregleda 0 komentar(a)
Rodrigo slavi gol protiv Kaserenja, Foto: AP Photo/Pablo Garcia

Kup kralja često donosi iznenađenja, večeras ga je izbjegao Real.

Madriđani su se u 1/16 finala mučili u Kaseresu, nisu mogli da nađu put do mreže četvrtoligaša Kaserenja, ali je muke prekinuo Rodrigo.

Brazilac je u 69. minutu sjajnim driblinzima izbacio dva defanzivca domaćih, a potom sjajno plasirao loptu u dalji ugao za konačnih 1:0.

Karlo Anćeloti je odmorio nekoliko prvotimaca, od početka ukazao šansu Daniju Sebaljosu i Edenu Azaru, ali su mu oni opet dokazali da ne zaslužuju da igraju...

I Viljareal se mučio na gostovanju drugoligašu Kartaheni, ali samo do poluvremena. Na odmoru je gubio, a onda u nastavku dao pet golova za 5:1.

Valensija je savladala trećeligaša Nusiju 3:0, a najzanimljiviji meč odigran je u Barseloni, gdje je Espanjol nakon produžetaka savladao Seltu 3:1.