Juventus do pobjede u nadoknadi, Milik srušio Kremoneze (VIDEO)

Osim serije od sedam pobjeda, momci Masimilijana Alegrija nastavili su i seriju bez primljenog gola, koja sada traje 666 minuta

8579 pregleda 0 komentar(a)

Juventus je nakon pauze nastavio pobjednički niz i na gostovanju Kremonezeu upisao sedmi uzastopni trijumf u Seriji A.

Presudio je slobodan udarac Poljaka Arkadijuša Milika, u prvo minutu sudijske nadoknade vremena - 0:1 na stadionu Đovani Zini u Kremoni.

Osim pobjedničke, momci Masimilijana Alegrija nastavili su i seriju bez primljenog gola, koja sada traje 666 minuta - od poraza od Milana (2:0) i gola Brahima Dijaza u oktobru prošle godine.

Gol Milika, kroz loše postavljeni živ zid, u kojem su bila samo trojica fudbalera, pogledajte OVDJE.

"Stara dama" je treća na tabeli sa samo dva boda manje od drugoplasiranog Milana i sedam od vodećeg Napolija, koji večeras igra derbi kola s Interom.

Fiorentina i Monca remizirali su 1:1. Domaćin je poveo u 19. minutu golom Arthura Kabrala, izjednačio je Karlos Augusto u 61. minutu.