Mančester junajted pobijedio Everton i plasirao se u četvrtu rundu FA kupa (VIDEO)

Sjutra su na programu čak 22 utakmice 3. runde najstarijeg takmičenja na svijetu, a derbi je u nedjelju - Mančester siti dočekuje Čelsi

5408 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se večeras u četvrtu rundu FA kupa, pobjedom 3:1 protiv Evertona na "Old trafordu".

Junajted je poveo u 4. minutu preko Antonija, kome je sa lijeve strane asistirao Rašford.

Izjednačenje "karamelicima" donio Konor Koudi, nakon velike greške golmana domaćih Davida de Hee u 14. minutu.

Koudi je autogolom vratio domaćem timu prednost u 52. minutu - opet nakon ubacivanja Rašforda.

Gosti su mogli do novog izjednačenja u 74, ali je VAR poništio gol Dominika Kalverta-Levina zbog ofsajda.

Konačan rezultat u sedmom minutu sudijske nadoknade postavio je Markus Rašford iz penala.

Sjutra su na programu čak 22 utakmice 3. runde najstarijeg takmičenja na svijetu, a sastaju se, između ostalih, Liverpul - Vulverhempton, Brentford - Vest Hem, Totenhem - Portsmut, Kristal Palas - Sautempton...

Derbi je u nedjelju - Mančester siti protiv Čelsija.