Ludi meč na "Etihadu": Siti gubio 2:0 pa nokautirao Totenhem za nastavak šampionske trke (VIDEO)

Spektakularno drugo poluvrijeme šampiona

5541 pregleda 4 komentar(a)

Ludi meč na "Etihadu" i veliko drugo poluvrijeme Mančester sitija koje jasno stavlja do znanja Arsenalu koliko će mu biti teško u šampionskoj trci u Premijer ligi.

Aktuelni prvak je savladao Totenhem 4:2, malo ko je taj rezultat mogao da predvidi nakon što su Sparsi u finišu prvog poluvremena golovima Dejana Kuluševskog i Emersona Rojala stigli do 2:0.

"Građani" su prije toga dominirali, ali su dvije greške odbrane zajedno sa golmanom Edersonom donijele gostima veliku prednost pred drugo poluvrijeme.

Ali, nema tog vođstva koje garantuje bilo šta protiv Sitija kada "upali motore".

Tim Pepa Gvardiole je u tako za samo 12 minuta nastavka - od 53. do 63. stigao do totalnog preokreta.

Prvo je pogodio Hulijan Alvares, a onda i Erling Haland i Rijad Marez.

Alžirac je u finišu još jednom matirao nesigurnog Iga Ljorisa i zaokružio veliki trijumf Sitija.

Šampion sada uz meč više ima pet bodova manje od lidera Arsenala.