Goleada u Torinu: Juve i Atalanta remizirali u meču bez odbrana

Šest pogodaka na Alijanc stadionu

4675 pregleda 0 komentar(a)
Di Marija i Boga su bili među najzapaženijim igračima na terenu, Foto: REUTERS

Juventus je uzdrman finansijskim pronevjerama svog rukovodstva, a ni na terenu stvari ne stoje bolje, pošto je Atalanta odnijela bod sa "Alijansa" - 3:3.

I sve je bolje krenulo za Boginju, Ademola Lukman je šutirao a golman Šćensni nevjerovatno propustio loptu u 4. minutu.

Ipak, samo pola sata kasnije preokret. Prvo je Anhel di Marija iskoristio penal u 25. minutu.

Pet minuta kasnije Arkadijuš Milik je bio strijelac.

No Atalanta je bolje ušla i u drugo poluvrijeme, pa je Majle pogodio iz prvog napada na dodavanje Lukmana, a u 53. minutu za preokret se pobrinuo Lukman i opet na asistenciju Džeremija Boge, kao i kod prvog pogotka.

Juventus je krenuo silovitije i došao do izjednačenja u 65. minutu akda je Danilo iskoristio sjajno dodavanje Di Marije.

Ipak, do trijumfa u 19. kolu Stara dama nije mogla.