Budućnost bolja od Jezera, pogodili Sekulić, Petrović i Perišić

Podgoričani slavili sa 3:1 u prijateljskom meču u Radanovićima

3972 pregleda 0 komentar(a)

Budućnost je pobijedila Jezero sa 3:1 u prijateljskoj utakmici igranoj na vještačkom terenu tik pored stadiona Grblja u Radanovićima.

Podgoričani su se na neki način iskupili za istovjetan poraz od Arsenala prije dva dana u Tivtu.

Prvi gol po povratku u Budućnost postigao je napadač Balša Sekulić, u 18. minutu, a samo dva minuta kasnije pogodio je i Zoran Petrović iz penala.

Početkom nastavka, u 56. minutu, Budućnost je dala i treći gol, a strijelac je bio Vladimir Perišić.

Plavljani su ublažili poraz preko Jovana Pajovića u 74. minutu.

“Mislim da smo prvenstveno na fizičkom planu ostvarili cilj koji je bio po rasporedu za ovu nedjelju. Kao i na prethodne dvije utakmice, šef je momke podijelio u dvije grupe kako bi podijelili teret, ravnomjerno raporedili snagu i odradili dobar trening. Mislim da smo u tome uspjeli”, rekao je Vladan Savić, prvi saradnik trenera Budućnosti Miodraga Džudovića.

I Budućnost i Jezero se na crnogorskom primorju pripremaju za nastavak šampionata.

Podgoričani dijele prvo mjesto sa Sutjeskom, dok je Jezero sedmo na tabeli sa dva boda više od baraž zone.