Lautaro spriječio iznenađenje: Inter slavio u Kremoni (VIDEO)

"Nerazuri" slavili 2:1, dva gola Argentinca

9294 pregleda 0 komentar(a)

Inter se vratio pobjedama nakon poraza od Empolija i slavio na gostovanju najslabijoj ekipi u Italiji ove sezone.

"Nerazuri" su savladali Kremoneze 2:1 i makar do sjutra preuzeli drugo mjesto od Milana.

Inter je u prvih desetak minuta u Kremoni izveo šest kornera, prijetio domaćinu sa svih strana, a onda - primio gol. I to kakav...

Postigao ga je Dejvid Okereke u 11. kada je majstorskim udarcem sa dvadesetak metara matirao Andrea Onanu.

Bio je to bljesak Kremonezea, tima koji nema pobjedu ove sezone, ali je Inter nastavio da se pita.

Izjednačio je već u 21. golom Lautara Martinesa poslije odličnog šuta Edina Džeka, a onda je bilo samo pitanje trenutka kada će doći do preokreta.

Tri boda "nerazurima" je donio Lautaro novim pogotkom - u 65. minutu je realizovao šansu koju mu je spremio Džeko.