Viktor Đukanović debitovao i odmah dao gol učesniku SP za klubove

Mladi Nikšićanin se na prvoj utakmici svog tima na pripremama u Marbelji oslobodio u šesnaestercu i na pas saigrača savladao golmana Sijetl Saundersa u 45. minutu za 1:1

5261 pregleda 7 komentar(a)

Viktor Đukanović će dugo pamtiti debi za Hamarbi - jedan od najtalentovanijih crnogorskih fudbalera dao je gol šampionu Konkakaf zone i učesniku Svjetskog prvenstva za klubove, Sijetl Saundersu.

Mladi Nikšićanin se na prvoj utakmici svog tima na pripremama u Marbelji oslobodio u šesnaestercu i na pas saigrača savladao golmana MLS ligaša u 45. minutu za 1:1.

Đukanoviću je i jedan gol poništen zbog ofsajda pri rezultatu 0:0.

U 2. poluvremenu je rezervista Jusef Erabi dao dva gola za pobjedu švedskog tima 3:2.

Sijetl je ovu utakmicu odigrao sa kombinovanom postavom, jer je većina standardnih prvotimaca igrala nekoliko sati ranije u remiju sa austrijskim Volfsbergerom.

Đukanović je u ovom prelaznom roku prešao u Hamarbi, a Budućnost je na ime obeštećenja dobila oko milion eura i procente od sljedećeg transfera.