Poniženje za šampiona: Sasuolo dao pet golova Milanu, tri asistencije Berardija (VIDEO)

"Rosoneri" poraženi 5:2, u posljednja tri meča su primili 12 pogodaka

9804 pregleda 0 komentar(a)

Ima li kraja krizi prvaka Italije?

Milan je doživio težak poraz od Sasuola - 5:2, za šestu utakmicu u Seriji A bez trijumfa.

Bio je to treći poraz zaredom "rosonera" sa najmanje tri gola razlike, nakon što su izgubili derbi od Intera (3:0), pa Lacija (4:0).

Milan je izgubio i drugu poziciju od gradskog rivala, sada je pao na četvrtu, a Sasuolo je do trijumfa vodio Domeniko Berardi.

Prvo je asistirao Gregoaru Defrelu u 19, onda Davideu Frateziju dva minuta kasnije, a nakon što je Olivije Žiru smanjio prednost, Berardi je i sam pogodio mrežu Milana za 3:1 na poluvremenu.

U nastavku su do 5:1 rezultat podigli Arman Lorijente (penal) i Mateuš Enrike na pas Berardija.

U 81. minutu je Divok Origi evrogolom postavio konačan rezultat.