Dečić izgubio od Rige u posljednjoj provjeri u Antaliji

Dečić - Riga 0:1. Tuzani se sjutra vraćaju u Crnu Goru

2667 pregleda 4 komentar(a)
Postava Dečića koja je počela današnji meč, Foto: FK Dečić

Fudbaleri Dečića poraženi su od letonske Rige sa 1:0 na kraju priprema u Antaliji.

Bio je to treći poraz Tuzana u Turskoj, uz jedan remi.

Izabranici Vladimira Gaćinovića su prije današnjeg meča izgubili od ruske Baltike 3:1 i uzbekistanskog Nasafa 4:1, dok su remi bez golova upisali protiv slovenačke Mure.

Jedini gol za Rigu djelo je Aurelija.

Rezultat je mogao da se promijeni na kraju, dobru šansu za Dečić imao je Iljir Camaj, ali su i Letonci mogli da daju drugi gol, jer se u 90. minutu zatresla prečka golmana Velimirovića.

Dečić je počeo u sastavu Marković, Drešaj, Ljuljđuraj, Tući, Ćuković, Jovanović, Božanović, Božović, Marušić, Zorić, Cmiljanić. U nastavku su ušli Camaj, Đeljaj, Bajović, Stanišić, Adžović, Ujkaj, Velimirović i Šofranac.

Ekspedicija Dečića, koja je prvi put boravila u Antaliji, sjutra se vraća u Tuzi, gdje će provesti završne dvije sedmice pred start nastavka šampionata.

Dečić, koji je 3. na tabeli sa devet bodova manje od Sutjeske i Budućnosti, u prvom kolu proljećnog dijela, 18. februara, igra kao domaćin protiv Iskre.