Union Berlin je lider, čeka se na odgovor Bajerna (VIDEO)

Union Berlin na vrhu Bundeslige sa dva boda više od Bavaraca, koji sjutra gostuju Volfsburgu. Herta jednom nogom u Cvajti

2454 pregleda 1 komentar(a)
Sebastija Ale se vratio u golgetersku formu nakon dvije operacije od raka, Foto: REUTERS

Union Berlin je lider Bundeslige! U 19, kolu Union je dobi Majnc sa 2:1, iako su gosti pružili jak otpor.

Berens je doveo domaćine u vođstvo u 32. minutu, Majnc izjenačio pogotkom Ingvartsena u 79.

Ipak, Amerikanac Džordan Sebatšo je vinuo Berlince u vrh tabele.

Makar na dan, pošto desetostruki uzastopni šampion Bajern ima dva boda manje ali i utakmicu sjutra u Volfsburgu.

Za razliku od gradskog rivala Uniona, Herta tone. Bez povrijeđenog Stevana Jovetića doživjela je novi poraz u Frankfurtu - Ajntraht je slavio sa 3:0

Randal Kolo Muani sa dva gola do poluvremena je sve riješio, Bute je u finišu postavio konačan rezultat, pa je Herta na pet bodova od zone spasa.

Borusija Dortmund je iskoristila igrača više protiv Frajburga, kojem je drugi žuti Sidilia dobio već u 17. minutu, da slavi ubjedljivo sa 5:1

Šloterbek je doveo "milionere" u vođstvo, ali je do poluremena Holer izjenačio.

Početkom nastavka pogađali su Adejemi i Sebastijan Ale, a potom su pogađali Brandt i Đovani Rejna.

Bohum je dobio Hofenhajm sa 5:2, a na poluvremenu je imao tri gola prednosti.