Kanselo u Bundesligi debitovao asistencijom, Bajernu za pobjedu dovoljno 20 minuta

Aktuelni šampion slavio u gostima protiv Volfsburga 4:2

4914 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Bajerna, Foto: Reuters

Fudbaleri Bajerna savladali su večeras u gostima Volfsburg (4:2) i vratili se na prvo mjesto Bundeslige.

Bajern je pitanje pobjednika riješio u prvih 20 minuta kada su mrežu "vukova" tresli dva puta Koman i jednom Miler. Asistent kod drugog pogotka Komana bio je Žoao Kanselo, koji je u zimskom prelaznom roku stigao na pozajmicu iz Mančester sitija. Portugalac je danas debitovao u Bundesligi, a u srijedu je, u Kupu protiv Majnca, odigrao prvi meč u dresu Bavaraca i na tom susretu upisao asistenciju.

Do kraja prvog poluvremena Volfsburg je smanjio zaostatak, a strijelac je bio Kaminski.

U nastavku je Bajern ostao sa igračem manje, jer je isključen Kimih, ali je aktuelni šampion i pored toga postigao četvrti gol, a strijelac je bio Musijala.