Remi Sutjeske u posljednjem meču u Antaliji

Nikšićani igrali 2:2 sa makedonskim Sileksom

4435 pregleda 0 komentar(a)
Startnih 11 Sutjeske na današnjem meču, Foto: FK Sutjeska

Fudbaleri Sutjeske remizirali su danas (2:2) sa makedonskim Sileksom u posljednjem pripremnom meču u Antaliji.

Sileks je u prvom dijelu prvog poluvremena imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Gjorgijevski i Tomislav Turčin.

Do odlaska na odmor crnogorski šampion je smanjio preko Sahlija, da bi konačan rezultat postavio Božo Marković, pogotkom iz penala u drugom poluvremenu.

Sutjeska je igrala u sastavu: Giljen (od 71. Radović) - Pajović (od 63. Aničić), Đinović (od 46. Žižić), Kalezić, Jovan Nikolić (od 71. Vukićević), Đurković (od 68. Bilali), Tučević (od 71. Vuković), Marković (od 63. Bojović), Sahli (od 63. Danijel Nikolić), Vučić (od 71. Stijepović), Striković (od 63. Fahd -T).

Sutjeska je u Antaliji izgubila od Arsenala iz Tule (4:1), potom je igrala bez golova sa Dnjeprom, a savladala je kazahstansku Aksu (1:0) i letonsku Audu (5:1).

Sutjeska se sjutra vraća u Nikšić, gdje će trenirati do početka šampionata.

Meridianbet 1. CFL se nastavlja 18. februara - Sutjeska će na startu, stadionu kraj Bistrice, dočekati Jezero.