Remi Lacija i Verone

Rimljani poveli preko Pedra, bod Veroni donio Ngong

6211 pregleda 0 komentar(a)
Postigao gol za Lacio: Pedro, Foto: Shutterstock

Fudbaleri Lacija igrali su večeras neriješeno (1:1) sa Veronom u 21. kolu Serije A.

Rimljani su ovim remijem ostali na četvrtom mjestu, pa su propustili priliku da na trećem mjestu preskoče gradskog rivala Romu.

Sa druge strane, Verona je ostala u zoni ispadanja i nalazi se na 18. mjestu sa 14 bodova.

Lacio je u prvom poluvremenu bio bolji rival, imao je šanse, a onda je i poveo u 45. minutu kada je lijep gol postigao Pedro.

Verona je u prvom dijelu imala dobru šansu preko Depaolija. Ipak, već na startu drugog poluvremena, u 50. minutu, Verona je izjednačila, a strijelac je bio Ngong.

Domaći su mogli i do preokreta, najbolju šansu imao je Lazović, ali je nakon njegovog udarca lopta pogodila stativu.

U timu Lacija večeras je bio crnogorski reprezentativac Adam Marušić, koji je na terenu proveo 90 minuta.