Juve na srpski pogon osvojio Salerno (VIDEO)

Dušan Vlahović prvi put pogodio za "staru damu" nakon 15. oktobra i dao dva gola, a pogodio i Filip Kostić

9919 pregleda 7 komentar(a)
Dušan Vlahović daje treći gol, Foto: Reuters/Ciro de Luca

Poslije tmurnih dana, konačno je malo i razvedrilo navijačima Juventusa - "stara dama" je u posljednjem meču 21. kola Serije A savladala Salernitanu 3:0.

Oduzimanjem 15 bodova, najtrofejniji italijanski klub je praktično ostao bez šanse da se domogne evropskih kupova, a večeras je prekinula niz od tri meča bez pobjede u šampionatu. Uzgred, konačno je pogodio Dušan Vlahović, i to prvi put u dresu "bjankonera" nakon 15. oktobra i gola za pobjedu u gradskom derbiju protiv Torina. Srpski napadač je u 26. minutu savladao Giljerma Oćou iz penala, koji je iznudio Fabio Mireti, da bi u 45. slučajno asistirao kolegi iz reprezentacije, Filipu Kostiću.

Vlahović je postavio konačni rezultat u 47. minutu, na asistenciju Nikoloa Fađolija.