Sutjeska ubjedljiva u generalnoj probi

Nikšićani slavili 3:0 protiv Leotara, pogađali su Vuković i dva puta Konrad

5273 pregleda 0 komentar(a)

Sutjeska je napravila odličnu uvertiru za nastavak crnogorskog šampionata koji je zakazana za narednu subotu.

Aktuelni šampion je na pomoćnom terenu u Nikšiću bio bolji od Leotara iz Trebinja - slavio je 3:0, pobjeda je mogla da bude i ubjedljivija.

Nikšićani su stvorili veliki broj šansi, a mrežu su tresli Dušan Vuković u 14. minutu i Tajron Konrad, strijelac u 18. i 33.

"Dosta dobro smo igrali u prvom poluvremenu. Drugi dio je bio nešto slabiji, ali smo vidjeli na koje igrače možemo da računamo u nastavku prvenstva. U planu je još jedna prijateljska utakmica, sa Adrijom, Grbljem ili Igalom, kako bi neki igrači koji su imali manju minutažu dobili šansu", rekao je trener Nenad Brnović.

Sutjeska je meč protiv Leotara počela u sastavu: Giljen, Pajović, Babić, Stijepović, Vučić, Krstović, Matković, Eraković, Živković, Vuković, Konrad.

U nastavku su igrali: Ličina, Vlahović, Đinović, Jovan Nikolić, Damjanović, Tučević, Đurković, Marković, Žižić, Sahli i Striković.