Derbi ruža pripao Junajtedu: Rašford i Garnaćo utišali "Eland roud" (VIDEO)

"Crveni đavoli" opravdali ulogu favorita protiv tima koji im je prije nekoliko dana uzeo bod na "Old trafordu"

8386 pregleda 0 komentar(a)

Mančester junajted je u srijedi protiv Lidsa izgubio dva boda na "Old trafordu", drugi Derbi ruža u samo nekoliko dana je bio sasvim drugačija priča.

"Crveni đavoli" su opravdali ulogu favorita na "Eland roudu" i produbili krizu u kojoj se nalazi Lids - slavili su 2:0.

Golman Ilan Melije je u prvom poluvremenu čuvao domaćina, kasnije je izgledalo da je golu bliži Lids, ali je finiš pripao velikanu.

Prvo je u 80. minutu Markus Rašford postigao 21. pogodak u sezoni, 12. u Premijer ligi, da bi u 85. tačku na uzbuđenja stavio Alehandro Garnaćo.

Tim Erika ten Haga je drugi na tabeli, jer ima bod više od Mančester sitija koji od 17.30 igra sa Aston Vilom.

Lids - koji nije pobijedio od 5. novembra prošle godine - drži 17. mjesto.